Chvilka relaxace - Jóga & Péče o pleť

16.04.2023

Nedělní podvečer s péčí o tělo, mysl a Vaši pleť. Přijďte se hýčkat a dopřát péči sami sobě na tomto jedinečném workshopu, který jsme pro Vás připravily.

Lekcí jógy Vás provede lektorka jógy a meditací Marcela Kafková a o vaši pleť se postará kosmetická poradkyně Veronika Lochmanová.

V úvodu Vás čeká lekce Jemné detox jógy, kde se zaměříme na očistu těla i mysli a podpoříme celkovou detoxikaci organizmu. Lekce v délce 90 min.
Další částí workshopu se zaměříme na vaši pleť. Stejně jako roční období se mění i naše pokožka a její potřeby. Proto s příchodem jara dopřejte i Vaší pleti řádnou očistu. Jak správně o pleť pečovat, jak podpořit očistu pleti v jarních měsících a připravit ji na příchod léta? To vše se dozvíte při společné chvilce, kde budete moci i vyzkoušet vhodné přípravky přímo na své pleti.

Kdy: neděle 16. dubna 2023 v 16.00
Kde: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav, 29301

Pomůcky na cvičení k dispozici zdarma na místě, doporučujeme vlastní ručník na podložku, případně i deku. Rezervace místa předem nutná, využíjte elektronickou rezervaci zde (není nutná registrace).

Kapacita míst omezena max. 10 osob.
Lekce se uskuteční při přihlášení minimálně 6 účastníků.