Nabídka lekcí

Relax jóga

Relax jóga harmonizuje celé tělo, zvyšuje schopnost koncentrace, zlepšuje pohyblivost kloubů a napomáhá lepšímu prokrvení a posílení svalů celého těla.

Relax jóga pro těhotné

Lekce Relax jógy, která je uspůsobená fyzickým potřebám nastávajících maminek. Podporuje harmonické těhotenství. Může pomoci při běžných těhotenských obtíží a ve fyzické přípravě na porod. 

Kraniosakrální jóga

Kraniosákrální jóga® podporuje kraniosakrální systém, imunitní systém, zvyšuje vitalitu, zprůchodňuje fascie a rozproudí lymfu. Procvičí tělo. Jóga, která je jiná v každém ročním období, sleduje změny kolem nás i v nás samotných.

Jóga proti stresu

Jóga proti stresu je zaměřena na relaxační, meditační a pránájámické techniky, které zklidňují mysl. Cvičení je provázeno jednoduchými pozicemi - ásanami na zmírnění stresu, důraz je kladen na jejich provedení a prodýchání.

Jóga pro seniory

Jóga pro seniory je přímo uzpůsobena starším věkovým kategoriím. Lekce je vedena v klidném tempu. Cvičení je šetrné k pohybovému aparátu, využívá me vhodné jógové a zdravotní cviky, dechové a relaxační techniky.

Meditace

Meditace je součástí jógové praxe. Přirozeně zklidňuje mysl i tělo.
Je to způsob, jak si vyčistit mysl a ovládat své emoce a myšlenky, aby ve Vás působilo vaše pravé JÁ. Meditace uklidňuje, přináší bdělost a moudrost.

Aktuální rozvrh lekcí

Pondělí

Jóga pro seniory | Komunitní centrum Klementinka

Poslední volná místa v kurzu leden - červen


17:30 - 18:30

18:45 - 19:45

Středa

Relax jóga | Komunitní centrum Klementinka

Volná místa pouze v 19:00 přihlášení možné v rozvrhu i formou jednorázového vstupu


17:45 - 18:45 19:00 - 20:00

Čtvrtek

Relax jóga pro seniory na židlích |Denní centrum Jizera - pobočka Bakov nad Jizerou

17:30 - 18:30

Semináře/workshopy Mimořádné lekce

Aktuální jógové akce mimo rozvrh, najdete v aktualitách, přihlášení možné v odkazu rezervace.

Relax jóga - otevřené lekce/kurz

Pravidelné středeční lekce jógy v 19:00, Volná místa k přihlášení v rozvrhu - možné také jako jednorázový vstup nebo doplatit si zbývající počet lekcí v kurzu.

Hudební lázeň pro tělo i duši

Mimořádná akce v pátek 15. 3. od 18.00 do 20:00, kde Vás meditací s živou hudbou, intuitivním zpěvem Vás s vděčností a láskou provede Ing. Jana Rajchmanová.

Relax jóga pro ženy 55+

Pravidelné pondělní lekce jógy v 17:30 a 18:45 ve spolupráci s Komunitním centrem Klementinka, začínáme 15.1., prihlášení a informace info@klementinka.cz, tel.: +420 703 434 262

POZOR¨¨! Poslední volné místo v 19:00

Relax jóga pro seniory na židlích

Pravidelné lekce ve čtvrtek v čase 17:30 - 18:30 v Bakově nad Jizerou, ve spolupráci s Denním centrem Jizera. Informace a přihlášení na tel.: + 420 725 787 577 nebo info@dcjizera.cz