Nabídka lekcí

Relax jóga

Relax jóga harmonizuje celé tělo, zvyšuje schopnost koncentrace, zlepšuje pohyblivost kloubů a napomáhá lepšímu prokrvení a posílení svalů celého těla.

Relax jóga pro těhotné

Lekce Relax jógy, která je uspůsobená fyzickým potřebám nastávajících maminek. Podporuje harmonické těhotenství. Může pomoci při běžných těhotenských obtíží a ve fyzické přípravě na porod. 

Kraniosakrální jóga

Kraniosákrální jóga® podporuje kraniosakrální systém, imunitní systém, zvyšuje vitalitu, zprůchodňuje fascie a rozproudí lymfu. Procvičí tělo. Jóga, která je jiná v každém ročním období, sleduje změny kolem nás i v nás samotných.

Jóga proti stresu

Jóga proti stresu je zaměřena na relaxační, meditační a pránájámické techniky, které zklidňují mysl. Cvičení je provázeno jednoduchými pozicemi - ásanami na zmírnění stresu, důraz je kladen na jejich provedení a prodýchání.

Jóga pro seniory

Jóga pro seniory je přímo uzpůsobena starším věkovým kategoriím. Lekce je vedena v klidném tempu. Cvičení je šetrné k pohybovému aparátu, využívá me vhodné jógové a zdravotní cviky, dechové a relaxační techniky.

Meditace

Meditace je součástí jógové praxe. Přirozeně zklidňuje mysl i tělo.
Je to způsob, jak si vyčistit mysl a ovládat své emoce a myšlenky, aby ve Vás působilo vaše pravé JÁ. Meditace uklidňuje, přináší bdělost a moudrost.

Aktuální rozvrh lekcí

Pondělí

Jóga pro seniory | Komunitní centrum Klementinka

Relax jóga pro těhotné | Komunitní centrum Klementinka


17:30 - 18:30

18:45 - 19:45

Středa

Relax jóga | Komunitní centrum Klementinka

17:45 - 18:45 
19:00 - 20:00

Semináře/workshopy Mimořádné lekce

Aktuální jógové akce mimo rozvrh, najdete v aktualitách, přihlášení možné v odkazu rezervace, na seminář přes formulář na stránce.

Přirozené zlepšení zraku

Seminář s Yvonou Švecovou v neděli 19.3. v 9:00 v Mladé Boleslavi

Obličejová jóga

Seminář s Yvonou Švecovou 19.3. v 17.00 v Mladé Boleslavi