Aktuality

Poslední novinky

V září otvíráme další kurzy Relax jógy, cvičíme pravidelně každou středu v 17: 45 a 19:00 v období září 2024 až leden 2025. Jedná se celkem o 15 předplacených lekcí v délce 60 minut. ZAČÍNÁME 4.žáří 2024. Tématem tohoto kurzu budou krátké jednoduché sestavy vhodné i pro domácí praxi.

Přijďte si aktivně odpočinou, protáhnout své tělo, na chvíli se zastavit, uvolnit a věnovat čas pouze sami sobě i během letních dnů. Začínáme 26. června a cvičíme celé prázniny, kromě 10. a 17. července.

Přijďte si užít páteční podvečer na vlně jógy a meditace. Aktivně si odpočinout, protáhnout si svaly, zlepšit svou celkovou flexibilitu, příjemně se zrelaxovat, nabrat energii a navíc přispět i na dobrou věc.

Mimořádná tématická lekce s jemnými sekvencemi proti stresu. Protažení celého těla jemnými pohyby, čas uvolnění, zastavení a dodání energie do dalších dní. Udělej si čas pro sebe ať můžeš rozkvést. Lekce v délce 90 min.

Mimořádná lekce jógy s jarní tématikou, zaměřená na rozvíjení nového a odstranění starého. Nastává čas růstu, pohybu a expanze. Přijďte společně zažít svátky jara, oslavu probouzení přírody, její plodnosti, oslavu nadějí a lásky. Lekce ve stylu Hatha jógy s prvky Kraniosakrální jógy. Součástí lekce je protažení, uvolnění, relaxace, Thajská masáž a...

Potřebujete na chvíli úplně vypnout, na nic nemyslet, nic neřešit? Máte pocit, že je třeba, jak se říká "dobít baterky"? Dopřejte si chvilku pro sebe, udělejte radost svému tělu i duši a přijďte na Hudební lázeň a poznejte mocnou sílu zvuku.
Meditací s živou hudbou, intuitivním zpěvem Vás s vděčností a láskou provede Ing. Jana Rajchmanová.

Mimořádná lekce jógy s valentýnskou tématikou, zaměřená na naše srdeční centrum, lásku, především k samu sebe. Lekce ve stylu Hatha jógy s prvky Kraniosakrální jógy. Součástí lekce je i protažení, uvolnění, relaxace a závěrečná meditace. Přijďte si odpočinout, načerpat energii a naladit se na samu sebe. Lekce v délce 90 minut.

V únoru otvíráme další kurzy Relax jógy, cvičíme pravidelně každou středu v 17: 45 a 19:00 v období únor až červen 2024. Jedná se celkem o 15 předplacených lekcí v délce 60 minut. ZAČÍNÁME 7. února 2024. Tématem tohoto kurzu budou vybrané asány Bojovníka, jejich správné provedení, modifikace a účinek nejen na naše tělo. Dále si řekneme něco o...

NOVOROČNÍ STROM PŘÁNÍ - kreslení se záměrem aneb "Ztiš svou mysl, kresli srdcem" Přijďte si vyzkoušet jemnou transformační metodu kreslení, kde pomocí čar, tvarů, barev a záměru můžete podpořit svá přání, vytvořit nové cesty, objevit další možnosti. Kreslit budeme "Tady a Teď", ale přítomna bude i naše minulost a budoucnost. Vše je propojeno se...