Aktuality

Poslední novinky

Potřebujete na chvíli úplně vypnout, na nic nemyslet, nic neřešit? Máte pocit, že je třeba, jak se říká "dobít baterky"? Dopřejte si chvilku pro sebe, udělejte radost svému tělu i duši a přijďte na Hudební lázeň a poznejte mocnou sílu zvuku.
Meditací s živou hudbou, intuitivním zpěvem Vás s vděčností a láskou provede Ing. Jana Rajchmanová.

Mimořádná lekce Kraniosakrální jógy s podzimní tématikou.
Přijďte si odpočinout, načerpat energii a naladit se na samu sebe.
Lekce ve stylu Kraniosakrální jógy, která podporuje kraniosakrální systém, imunitní systém, zvyšuje vitalitu, zprůchodňuje fascie a rozproudí lymfu. Procvičí tělo. Jóga, která je jiná v každém ročním období, sleduje změny kolem...

Mimořádná lekce jógy a tréninku paměti, aneb jak být v tělesné a psychické kondici. Na lekci jógy se zaměříme na naše tělo, které protáhneme jemnými pohyby a zároveň různými technikami podpoříme propojení a spolupráci pravé a levé mozkové hemisféry, součástí lekce je i relaxace. Touto lekcí vás provede lektorka jógy a meditací Marcela Kafková. Jak...

V září otvíráme další kurzy Relax jógy, cvičíme pravidelně každou středu v 17: 45 a 19:00 v období září 2023 až leden 2024. Jedná se celkem o 15 předplacených lekcí v délce 60 minut. ZAČÍNÁME 6.žáří 2023. Tématem tohoto kurzu budou vybrané asány, jejich správné provedení a účinek na nejen na naše tělo.

Přijďte si aktivně odpočinou, protáhnout své tělo, na chvíli se zastavit, uvolnit a věnovat čas pouze sami sobě.

Pondělní podvečer s péčí o tělo, mysl a Váš "look". Přijďte se hýčkat a dopřát péči sami sobě na dalším jedinečném workshopu, který jsme pro Vás připravily.

Hormonální jóga je přírodní terapie na bázi energetické jógy. Harmonizuje ženský hormonální systém a její pozitivní účinky ocení ženy každého věku. Pomáhá v menopauze, při PMS, neplodnosti, problémech se štítnou žlázou, bolestivé a nepravidelné menstruaci, zlepšuje kvalitu pleti a dodává potřebnou vitalitu. Sestava je pro ženské tělo blahodárná a k...

Páteční podvečer s péčí o tělo, mysl a Vaši pleť. Přijďte se hýčkat a dopřát péči sami sobě na dalším jedinečném workshopu, který jsme pro Vás připravily.

Přiďte si období těhotenství užít s podobně naladěnými ženami. Naladit se na sebe a své miminko. Největší dar, který si můžete dát, je věnovat čas sami sobě a svému miminku - pokladu, co nosíte v sobě. Spokojená máma = spokojené dítě.

Mimořádná lekce jógy s jemnými sekvencemi proti stresu a napětí. Protažení celého těla jemnými pohyby. Čas uvolnění, zastavení a dodání energie do dalších dní. Přijďte si odpočinout, načerpat energii a naladit se na samu sebe. Lekce v délce 60 min.