Aktuality

Poslední novinky

Mimořádná lekce jógy s vánoční tématikou, protažení, uvolnění, relax a meditace. Přijďte si odpočinout od vánočního shonu, načerpat energii a naladit se na vánoční pohodu. Lekce v délce 90 min.

Mimořádná lekce jógy s podzimní tématikou.
"Cítíte se tak jak dýcháte a dýcháte, tak jak se cítíte. Změňte to a buďte blažení." Francis L.Minerve Lekce ve stylu Kraniosakrální jógy. Součástí lekce je protažení, uvolnění, relaxace, Thajská masáž a meditace.
Přijďte si odpočinout, načerpat energii a naladit se na samu sebe.

Krása vychází zevnitř, dejme jí příležitost projevit se navenek!
Obličejová jóga je soubor jednoduchých cviků, které zpevní celý obličej, zvýrazní kontury tváře a rozjasní Vaši pleť. Na semináři se naučíte kompletní sestavu, získáte tipy, jak o pokožku správně pečovat a v rámci individuální diagnostiky Vám vybereme doplňkové cviky na míru. Závěrem...

Dejte svým očím šanci a osvoboďte je od brýlí a kontaktních čoček!
Metoda Přirozeného zlepšení zraku vychází z technik jejího zakladatele, očního lékaře Williama Batese, a pracuje komplexně se všemi částmi zrakového systému. Na semináři se naučíte jednoduché a zábavné cviky, které snadno zařadíte do svého denního režimu. Odcházet budete vybaveni...

Přijďte si užít nedělní dopoledne na vlně jógy a meditace. Aktivně si odpočinout, protáhnout si svaly, zlepšit svou celkovou flexibilitu, příjemně se zrelaxovat a nabrat energii do dalších dní.

V září přidáváme další lekce Relax jógy pro těhotné, cvičíme pravidelně každé pondělí v 18:45, lekce jsou vypsané na období září až prosinec 2022 (celkem vypsáno 12 lekcí). Lekce v délce 60 minut, která je speciálně určená pro nastávající maminky. ZAČÍNÁME v pondělí 12. žáří 2022.

V září otvíráme další kurzy Relax jógy, cvičíme pravidelně každou středu v 17: 45 a 19:00 v období září 2022 až leden 2023. Jedná se celkem o 15 předplacených lekcí v délce 60 minut. ZAČÍNÁME 14.žáří 2022.

Přijďte si aktivně odpočinou, protáhnout své tělo, na chvíli se zastavit, uvolnit a věnovat čas pouze sami sobě.

Jedná se o lekci, kde si v rámci praxe vyzkoušíme jednu z aktivních meditačních technik, kterou vás provedu. Věřím, že si to společně, ale i každý sám za sebe užijete. Tato meditační technika je úžasná v tom, že za pomoci hudby, pohybu těla, tance se postupně dostáváte do klidu a sami k sobě.