Aktuality

Poslední novinky

Mimořádná lekce jógy a tréninku paměti, aneb jak být v tělesné a psychické kondici. Na lekci jógy se zaměříme na naše tělo, které protáhneme jemnými pohyby a zároveň různými technikami podpoříme propojení a spolupráci pravé a levé mozkové hemisféry, součástí lekce je i relaxace. Touto lekcí vás provede lektorka jógy a meditací Marcela Kafková. Jak...

V září otvíráme další kurzy Relax jógy, cvičíme pravidelně každou středu v 17: 45 a 19:00 v období září 2023 až leden 2024. Jedná se celkem o 15 předplacených lekcí v délce 60 minut. ZAČÍNÁME 6.žáří 2023. Tématem tohoto kurzu budou vybrané asány, jejich správné provedení a účinek na nejen na naše tělo.

Přijďte si aktivně odpočinou, protáhnout své tělo, na chvíli se zastavit, uvolnit a věnovat čas pouze sami sobě.

Pondělní podvečer s péčí o tělo, mysl a Váš "look". Přijďte se hýčkat a dopřát péči sami sobě na dalším jedinečném workshopu, který jsme pro Vás připravily.

Hormonální jóga je přírodní terapie na bázi energetické jógy. Harmonizuje ženský hormonální systém a její pozitivní účinky ocení ženy každého věku. Pomáhá v menopauze, při PMS, neplodnosti, problémech se štítnou žlázou, bolestivé a nepravidelné menstruaci, zlepšuje kvalitu pleti a dodává potřebnou vitalitu. Sestava je pro ženské tělo blahodárná a k...

Páteční podvečer s péčí o tělo, mysl a Vaši pleť. Přijďte se hýčkat a dopřát péči sami sobě na dalším jedinečném workshopu, který jsme pro Vás připravily.

Přiďte si období těhotenství užít s podobně naladěnými ženami. Naladit se na sebe a své miminko. Největší dar, který si můžete dát, je věnovat čas sami sobě a svému miminku - pokladu, co nosíte v sobě. Spokojená máma = spokojené dítě.

Mimořádná lekce jógy s jemnými sekvencemi proti stresu a napětí. Protažení celého těla jemnými pohyby. Čas uvolnění, zastavení a dodání energie do dalších dní. Přijďte si odpočinout, načerpat energii a naladit se na samu sebe. Lekce v délce 60 min.

Nedělní podvečer s péčí o tělo, mysl a Vaši pleť. Přijďte se hýčkat a dopřát péči sami sobě na tomto jedinečném workshopu, který jsme pro Vás připravily.

Mimořádná lekce jógy s jarní tématikou, zaměřená na rozvíjení nového a odstranění starého. Nastává čas růstu, pohybu a expanze. Přijďte společně zažít svátky jara, oslavu probouzení přírody, její plodnosti, oslavu nadějí a lásky. Lekce ve stylu Kraniosakrální jógy. Součástí lekce je sezónní cvičení, protažení, uvolnění, relaxace, Thajská masáž a...