Letní jóga v zahradě

26.06.2024

Přijďte si aktivně odpočinou, protáhnout své tělo, na chvíli se zastavit, uvolnit a věnovat čas pouze sami sobě i během letních dnů. Začínáme 26. června a cvičíme celé prázniny, kromě 10. a 17. července.

Lekce vychází z hatha jógy, je vedena v pomalejším tempu a klade důraz na používání dechu.
Lekce jógy se konná za přiznivého počasí a bude probíhat v prostorách zahrady Komunitního centra Klementinka, která se nachází ve vnitrobloku. Lekce v délce 60 min.

KDY: středa v 17:30 (necvičí se 10. a 17.7.)
KDE: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav

CENA: 200 Kč/lekce/osoba

Opět nabízím předplatné 5ti lekcí pro prvních 10 zájemců za výhodnější cenu tj. 900 Kč, ušetříte tak 20 %. Využití předplatného je časově omezeno a to do naplnění počtu zájemců nebo do 3.7.2024 (včetně). Přihlášení na lekce v rozvhu zde. Stačí kliknout na datum, které se Vám hodí.

Lekce je vhodná jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. Je vhodná pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Každý cvičí dle svých možností a v hranici své příjemnosti. V případě zdravotních potíží se poraďte se svým lékařem. Následně je důležité o nich informovat lektora a cvičení si přizpůsobit.
Lekci si můžete rezervovat samostatně dle svých časových možností.

Vezměte si podložku na cvičení, pohodlné oblečení a deku/ručník na podložení a závěrečnou relaxaci. Omezené množství dek a podložek je zdarma k dispozici na místě. V horkých letních dnech nezapomínejte na pitný režim.

Kdo přijde na již sedmý ročník jóvání v zahradě, s kým se potkám a uvidím?

Těším se na setkání!

S láskou, úctou a vděčností

Marci