O mně

Jmenuji se Marcela Kafková, pohyb a cvičení mě provázelo od mala, kdy jsem chodila do gymnastiky a různých volnočasových aktivit spojených s pohybem. Po střední škole jsem začala navštěvovat lekce zaměřené na aerobní cvičení. Zjistila jsem však, že mě nejvíce baví ta část, kde se zpomalí, posiluje a relaxuje. A tak jsem začala pokukovat po něčem pomalejším a chtěla vědět víc tj. jak se taková lekce tvoří a vede. Absolvovala jsem rekvalifikační kurz na Instruktora body and mind. 

Následovaly různé semináře a workshopy na dané téma, jógu nevyjímaje. Touha po poznání filozofie jógy a cvičení vedla víc a víc po této cestě a tak jsem absolvovala akreditovaný vzdělávací program pro Instruktory jógy. 

Jsem nadšená z filozofie a cvičení jógy, z radosti, klidu a energie, kterou mi jóga dává a jsem vděčná za toto poznání.

Nadšeně a po svém žiji jógovou filozofií, kterou s radostí předávám všem věkovým kategoriím prostřednictvím různých lekcí jógy dál. Filozofii jógy propojuji s milující laskavostí, protože toto spojení mi už léta dává velký smysl. Smysl nejen při mé praxi, ale také v životě. Zvu vás na lekce Relax jógy, Jógy pro seniory, Kraniosakrální jógy a meditaci. Ráda se podělím o přítomný okamžik společného bytí tady a teď občas okořeněný sdílením, vzájemnou blízkostí, někdy aromaterapií, ale vždy...otevřeným srdcem. 

Těším se na vás na pravidelných i mimořádných lekcích jógy v Mladé Boleslavi. 

S láskou Marci


Certifikáty a školení