Hormonální jóga pro ženy - seminář s Yvonou Švecovou

15.01.2023

Hormonální jóga je přírodní terapie na bázi energetické jógy. Harmonizuje ženský hormonální systém a její pozitivní účinky ocení ženy každého věku. Pomáhá v menopauze, při PMS, neplodnosti, problémech se štítnou žlázou, bolestivé a nepravidelné menstruaci, zlepšuje kvalitu pleti a dodává potřebnou vitalitu. Sestava je pro ženské tělo blahodárná a k jejím pozitivním účinkům patří i zlepšení imunity.

Seminářem Hormonální jógy pro ženy Vás provede certifikovaná lektorka Yvona Švecová, kterou jsem pozvala do Mladé Boleslavi a mám velkou radost, že toto pozvání přijala.


KDY: neděle 15. ledna od 9:00 do cca 18:30

KDE: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav

Naučíte se celou sestavu hormonální jógy dle Dinah Rodrigues tak, abyste ji pak bez zaváhání mohla cvičit sama doma. Předchozí zkušenosti s jógou nejsou podmínkou, žádné obavy nejsou na místě, cvičení určitě zvládnete. S vymazleným manuálem s výstižným popisem jednotlivých pozic a kartičkami na cvičení Vám půjde cvičení jedna radost.

Přihlášení níže přes formulář. Více informací o lektorce a semináři najdete na odkazu zde, kde je možné se rovnou i přes formulář přihlásit.

Pomůcky na cvičení jsou k dispozici zdarma na místě, doporučujeme vlastní ručník na podložku. S sebou pohodlné oblečení na cvičení.

Rezervace místa předem nutná, v ceně semináře je i manuál včetně kartiček pro domácí praxi, kapacita míst omezena, max. pro 10 účastníků.

Seminář se uskuteční při minimálním počtu 6ti přihlášených účastníků.

Těšíme se na setkání.

Můžete se hlásit na další kurzy s Yvonou Švecovou v neděli 19. března:

Přirozené zlepšení zraku nebo obličejová jóga

Přihlášení možné přes formulář zde: