Dokud je dech, je život - mimořádné lekce

14.06.2024

Přijďte si užít páteční podvečer na vlně jógy a meditace. Aktivně si odpočinout, protáhnout si svaly, zlepšit svou celkovou flexibilitu, příjemně se zrelaxovat, nabrat energii a navíc přispět i na dobrou věc.

Dokud je dech, je život. Akce k mezinárodnímu dni jógy a Mezinárodnímu dni ALS. Jedná se o cyklus tří lekcí jógy. Je možné si vybrat a přihlásit se na jednotlivou lekci dle své chuti a časových možností anebo se zúčastnit a přihlásit na všechny tří lekce. Lekce jsou nenáročné určené pro všechny, každý cvičí dle svých možností a volně na sebe navazují.

Kdy: pátek 14. června 2024 od 17:00

        17:00 - 17:45 RELAX JÓGA s Marci
        18:00 - 18:45 JEMNÁ JÓGA s Nikolou
        19:00 – 19:30 MEDITACE s Marci

Kde: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav, 29301

Začínáme lekcí RELAX JÓGY, kterou Vás provede lektorka Marcela Kafková. Lekce má snadný nenáročný průběh s pomalým a klidným cvičením. Začíná relaxací a přes průpravné cviky se přejde k jednoduchým ásanám, kde se důraz klade na dech, správnost provedení a dle možností výdrž v každé pozici. Součástí lekce je závěrečná relaxace.Následovat bude lekce JEMNÉ JÓGY, se kterou se na Vás těší lektorka Nikola Lucká. Lekce je vedena v klidném tempu, jemnou odlehčenou formou. Soustředit se budeme na dech, sílu přítomného okamžiku a nenásilné přechody do pozic, během kterých si protáhneme a posílíme své tělo. Vše zakončíme závěrečnou relaxací. Lekce je vhodná pro všechny, kdo se potřebují chvilku zastavit.

Závěrečnou lekcí cyklu je MEDITACE, provede Vás jí lektorka Marcela Kafková. Jedná se o lekci, kde si v rámci své jógové praxe vyzkoušíme několik relaxačních a meditačních technik. Těšit se můžete také na závěřečnou vizualizaci.

Přihlášení na jednotlivé lekce v rozvrhu zde: Rezervace POZOR - aktuálně je výpadek systému, pro rezervaci místa na lekci vyplňte rezervační formulář níže nebo poštete sms na tel. 731 163 995 ve tvaru: Jméno a příjmení, rezervace lekce 14.6. v 17/18/19h. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Rezervaci místa doporučujeme, v systému není nutná registrace. Přihlášené účastníky je takto možné informovat o případných změnách.

Vstupné je na každou lekci dobrovolné, výtěžek bude věnován spolku ALSA, z.s., který pomáhá pacientům postiženým nemocí ALS. Více informací o spolku a jeho činnosti najdete na jejich stránkách www.zsalsa.cz. Na spolek můžete přispět přímo načtením QR kódu z letáčku i bez účasti na akci.

Za příznivého počasí cvičíme na zahradě Klementinky, v případě nepřízně ve cvičebně.

Těším se na setkání a společné jógování pro dobrou věc.

S úctou, láskou a vděčností

Marci Kafková a Nikola Lucká


PROSBA: S ohleduplností, milujicí laskavostí k sobě a druhým... Prosíme o odpovědnost v rámci přihlašování. Pokud se u Tebe situace změní a nebudeš se moci lekce osobně účastnit, včas se odhláš. Šanci tak dostane případný další zájemce.
Pro odhlášení z stačí kliknout na odkaz v potvrzovacím emailu, který obdržíte při přihlášení. Děkujeme za pochopení.

Přihlášení na akci Dokud je dech, je život,

pátek 14. června

Pro přihlášení na akci vyplňte kontaktní formulář a vyber si lekci, na kterou si chceš rezervovat místo. Je možné na jednotlivé lekce, či dvě a nebo všechny tři. :-)