Hormonální jóga pro ženy - seminář s Yvonou Švecovou

17.06.2023

Hormonální jóga je přírodní terapie na bázi energetické jógy. Harmonizuje ženský hormonální systém a její pozitivní účinky ocení ženy každého věku. Pomáhá v menopauze, při PMS, neplodnosti, problémech se štítnou žlázou, bolestivé a nepravidelné menstruaci, zlepšuje kvalitu pleti a dodává potřebnou vitalitu. Sestava je pro ženské tělo blahodárná a k jejím pozitivním účinkům patří i zlepšení imunity.

Seminářem Hormonální jógy pro ženy Vás provede certifikovaná lektorka Yvona Švecová, kterou jsem opět pozvala do Mladé Boleslavi a mám velkou radost, že toto pozvání přijala.


KDY: sobota 17. června od 9:00 do cca 18:30

KDE: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav


CENA: 2.600,- Kč/osoba/seminář (v ceně semináře je i vymazlený manuál a praktický kalendář sestavy do kabelky, který využijete jak na domácí praxi, tak i na cesty)

Naučíte se celou sestavu hormonální jógy dle Dinah Rodrigues tak, abyste ji pak bez zaváhání mohla cvičit sama doma. Předchozí zkušenosti s jógou nejsou podmínkou, žádné obavy nejsou na místě, cvičení určitě zvládnete. S vymazleným manuálem s výstižným popisem jednotlivých pozic a kartičkami na cvičení Vám půjde cvičení jedna radost.

Přihlášení níže přes formulář. Následně Vám budou zaslány organizační infomace k semináři. Více informací o lektorce a semináři najdete také na odkazu zde.

Pomůcky na cvičení jsou k dispozici zdarma na místě, doporučujeme vlastní ručník na podložku. S sebou pohodlné oblečení na cvičení. Vhodné oblečení, v případě příznivého počasí bude část cvičení probíhat venku v zahradě.

Rezervace místa předem nutná, kapacita míst omezena, max. pro 12 účastníků.

Seminář se uskuteční při minimálním počtu 6ti přihlášených účastníků.

Těšíme se na setkání.

Marci a Yvona

Přihlášení možné přes formulář zde: