Hudební lázeň pro tělo i duši s Janou Rajchmanovou

15.03.2024

Potřebujete na chvíli úplně vypnout, na nic nemyslet, nic neřešit? Máte pocit, že je třeba, jak se říká "dobít baterky"? Dopřejte si chvilku pro sebe, udělejte radost svému tělu i duši a přijďte na Hudební lázeň a poznejte mocnou sílu zvuku.
Meditací s živou hudbou, intuitivním zpěvem Vás s vděčností a láskou provede Ing. Jana Rajchmanová.

Síla zvuku je MOCná. Můžete se těšit na šamanské bubny, tibetské mísy, koshi, gong, flétny, zvonky, chřestidla, její intuitivní zpěv i něco navíc...vykuřovadla, vůně. Díky vibracím těchto i dalších hudebních nástrojů a intuitivnímu zpěvu můžete relaxovat a tím podpořit své zdraví, regeneraci těla i ducha.
Za pomoci zvuku můžete uvolnit napětí v těle a rozpustit tak stres všedního dne. Když se uvolníte a přestanou vám myšlenky vířit, tak v tu chvíli, kdy se Vám podaří "vypnout", můžete zaslechnout své tělo. Najednou tělo vnímáte, slyšíte, dáváte mu svoji pozornost. Co vám říká? Co potřebuje? Tělo si samo řekne, co je v danou chvíli třeba a ku prospěchu. Někdy je to "jen" odpočinek, ztišení, jindy chce pracovat víc (jemný pohyb, hluboké dýchání,...). Vše se děje v souladu s vámi, dle vaší přirozenosti a připravenosti. Vždy záleží na vás, kam si dovolíte zajít.


KDY: pátek 15. března v 18:00 - 20:00

KDE: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav


CENA: 450,- Kč/osoba

Rezervace místa předem nutná, kapacita míst omezena, max. pro 12 účastníků. Přihlášení možné zde. Setkání se uskuteční při minimálním počtu 6ti přihlášených. Termín pro rozhodnutí o konání akce je ve středu 13. března (včetně).

Těšíme se na setkání.

S láskou a vděčností v srdci

Marci a Jana

S Janičkou jsem se potkala na krásném místě Kouzelných bylinek v Českém Krumlově. Slovo dalo slovo a tak jsem jí pozvala k nám do Mladé Boleslavi. Jsem ráda, že toto pozvání přijala a moc se těším na setkání a osobní hudební prožitek. Janička nepřijede totiž sama, přiveze si spousty krásných léčivých nástrojů. Pár slov o Janičce, její cestě a tvoření si můžete přečíst dále.

Jana Rajchmanová
Jana Rajchmanová

Jana Rajchmanová - její příběh

Celý život mě provází touha něco tvořit, zvědavost, jak věci vznikají a nadšení to vyzkoušet. Způsob mého sebevyjádření byl snad odjakživa zpěv, hudební nástroje, tanec, jindy zase kresba na hedvábí, tvoření lapačů snů,... V tuto chvíli kreslím ENERGETICKÉ OBRÁZKY SE ZÁMĚRY, MANDALY,..

Zpětně vnímám, že od roku 2014 se vše dělo tak, abych se dostala sem, na tuto cestu. Při hledání sebe sama jsem se zúčastnila mnoha rodinných konstelací. Mám zkušenost s šamanským kruhem s Alicií Hamm, automatickou kresbou. Absolvovala jsem roční "Duchovní
školu" s Šárkou Lotou, kurz práce s ladičkami, základy koučinku, EFT, kurzy transformačního kreslení.... Bylo toho mnohem víc, ale to teď není podstatné. Hlavní je, že můj osobní prožitek s ladičkami, křišťálovými mísami a gongem mě přesvědčil o tom, že síla zvuku, je opravdu mocná. To mě přivedlo na myšlenku podpořit harmonii v těle ZVUKEM, RYTMEM, INTUITIVNÍM ZPĚVEM. V tu dobu má sbírka hudebních nástrojů byla také dostačující, abych mohla začít hrát i ostatním lidem, tedy vám.

A tady mi to konečně došlo. Všechny dovednosti, zkušenosti i ty nástroje jsem sbírala právě pro tuto chvíli. Mohu je při své práci různě kombinovat, vzájemně se krásně doplňují a podporují. Mám ráda rituály, vůně éterických olejů a vykuřovadel. Zpívat a hrát intuitivně srdcem druhým je pro mě velmi osvobozující a hlavně tato práce mě naplňuje, dává mi smysl.
Těžko se popisuje, co vám může má "Hudební lázeň" přinést nebo odnést. Je třeba to zažít. Vlastní zkušenost je nejvíc.

Těším se na Vás s vděčností v srdci

Jana Rajchmanová