Jin jóga a Meditace - mimořádné lekce v Mladé Boleslavi

01.03.2023

Přijďte si užít středeční podvečer na vlně jógy a meditace. Aktivně si odpočinout, protáhnout si svaly, zlepšit svou celkovou flexibilitu, příjemně se zrelaxovat a nabrat energii do dalších dní.

KDY: středa 1. března 2023

         17:45 - 18:45   Jin jóga              Cena: 200 Kč/lekce/osoba
         19:00 - 20:00 Meditace           Cena: 200 Kč/lekce/osoba

KDE: Komunitní  centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav

Možnost rezervace jen na 1 lekci dle výběru. POZOR!!! V případě přihlášení na obě lekce zvýhodněná cena, na druhou lekci sleva 10 %, celkem tedy zaplatíte: 380 Kč/obě lekce/osoba.

Přihlášení možné zde: Rezervace

Jin jóga

Lekce jógy s pomalým tempem a pozicemi převážně vsedě s delší výdrží. V pomalé a klidné sestavě budeme pracovat s kyčelními klouby. Uvolníme je, zlepšíme jejich lubrikaci a získáme tak výživu pro své klouby. Také ulevíme svým emocím. Pokud nejsou emoce zpracovány, často se nám ukládají právě v této oblasti.

Věřím, že vám tato lekce pomůže najít vnitřní klid a spokojenost se sebou samými.

Meditace

Jedná se o lekci, kde si v rámci své jógové praxe vyzkoušíme jednu z vizualizačních meditačních technik. Věřím, že si to společně, ale i každý sám za sebe užijeme. Meditace, kterou jsem pro Vás připravila představuje ucelený léčivý cyklus, je navržena tak, aby prohlubovala intuici, neboť procvičuje psychickou vnímavost a očišťuje od negativní energie. Po emocionální stránce hloubkově očistí a nabije energií.

Podrobnější informace k lekci najdete v odkazu na přihlášení.
Počet míst omezen, rezervace předem nutná! (v systému není nutná registrace)
Lekce se uskuteční při minimálním počtu 6 přihlášených účastníků.

Těšíme se na setkání a společné jógování.