Letní jóga v zahradě

28.06.2023

Přijďte si aktivně odpočinou, protáhnout své tělo, na chvíli se zastavit, uvolnit a věnovat čas pouze sami sobě.

Lekce vychází z hatha jógy, je vedena v pomalejším tempu a klade důraz na používání dechu.
Lekce jógy se konná za přiznivého počasí v letním období, bude probíhat v prostorách zahrady Komunitního centra Klementinky. Zahrada se nachází ve vnitrobloku, vstup přes Komunitní centrum Klementinka. Začínáme ve středu 28. června. Lekce je v délce 60 min.

KDY: středa 18:00 - 19:00 (necvičí se 5.7., 26.7. a 2.8.)
KDE: Zahrada Komunitního centra Klementinky, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav

Cena: 200 Kč/osoba/lekce
Platba možná předem převodem na účet č., na místě pak bezhotovostně s načtením QR kódu nebo hotově.

Možnost předplacení 5 lekcí za zvýhodněnou cenu: 900 Kč/osoba (částka bude zadána do systému formou kreditu, což Vám umožní postupné čerpání na Vámi přihlášené lekce, cena lekce pak vychází 180 Kč/osoba). V případě zájmu o předplacení lekcí mne kontaktujte.
Platba možná předem převodem na účet číslo 2301503022/2010, na místě pak bezhotovostně s načtením QR kódu (viz níže) nebo hotově.

Lekce je vhodná jak pro pokročilé, tak pro začátečníky. Je vhodná téměř pro každého bez ohledu na věk a tělesnou kondici. Každý cvičí dle svých možností a v hranici své příjemnosti. V případě zdravotních potíží je důležité o nich informovat lektora a cvičení si přizpůsobit.
Lekci si můžete rezervovat samostatně, dle svých časových možností.

Vezměte si podložku na cvičení, pohodlné oblečení a deku/ručník na podložení a závěrečnou relaxaci. V horkých letních dnech nezapomínejte na pitný režim.

Těším se na setkání.

S láskou Marci

PS. Lekce se uskuteční při minimálním počtu 4 přihlášených. S přihlášením na lekci, souhlasíte také se storno podmínkymi tj. storno/odhlášení z lekce možné vždy do 8:00 v den konání lekce, následně bude lekce účtována. Děkuji za pochopení. Odhlášení provedete kliknutím na odkaz v potvrzovacím e-mailu rezervace (pokud nejste registrovaní).


Platba QR kódem - vstup Letní jóga v zahradě