Novoroční strom přání, kreslení se záměřem s Janou Rajchmanovou

13.01.2024

NOVOROČNÍ STROM PŘÁNÍ - kreslení se záměrem aneb "Ztiš svou mysl, kresli srdcem" Přijďte si vyzkoušet jemnou transformační metodu kreslení, kde pomocí čar, tvarů, barev a záměru můžete podpořit svá přání, vytvořit nové cesty, objevit další možnosti. Kreslit budeme "Tady a Teď", ale přítomna bude i naše minulost a budoucnost. Vše je propojeno se vším.

Touto úžasnou kreslící technikou Vás s vděčností v srdci provede Ing. Jana Rajchmanová, "Specialista na NeuroGrafiku®".

VĚŘTE SI, KRESLIT UMÍ KAŽDÝ!!! Nepůjde nám o uměleckou hodnotu kresby, ale budeme kreslit srdcem, pracovat se záměry a energiemi. Zkušenost je nepřenositelná. Je třeba to zažít. Obrázek, který vytvoříte, bude jen Váš. S Vámi bude pracovat, Vás bude učit, inspirovat, probouzet.

KDY: sobota 13. ledna v 9:00 - 13:00
KDE: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav

CENA: 900,- Kč/osoba

Co k tomu potřebujete?
Chuť a odvahu zkusit něco nového, pastelky (alespoň 12 barev), popř. brýle na blízko.

Co z toho?
Čas, který věnujete sami sobě je dárkem pro duši, mysl i tělo.
Během kreslení často přichází "AHA" momenty, inspirace, radost z tvoření.
Dalším pozitivem může být ztišení mysli, vnitřní klid, uvolnění.
Je to příležitost k setkání s novými lidmi a ke sdílení.
Získáte povědomí o možnostech této metody, které nabízím.
A možná něco navíc.

Jak to bude probíhat?
Pomocí krátkého slovního cvičení si vyzkoušíte, zda se dokážete nacítit na své tělo, své srdce. Následuje aktivační meditace se šamanským bubnem. Kreslení má určitá pravidla, proto proběhne malý trénink nanečisto. Pak se již budete věnovat vlastnímu kreslení "Stromu přání", kdy vás postupně lektorka provede z minulosti do budoucnosti. Vy budete kreslit, lektorka vám u toho budu povídat a inspirovat. Odpovědi vám budou přicházet z vašeho srdce, když mu to dovolíte. Každý obrázek je originál a unikát. Hovoří hlavně s tím, kdo ho vytvořil. Na závěr se dozvíte pár slov o možnostech, které tento styl kreslení nabízí.

Rezervace místa předem nutná, kapacita míst omezena, max. pro 12 účastníků. Přihlášení možné zde. Seminář se uskuteční při minimálním počtu 6ti přihlášených. Termín vyhodnocení konání akce je ve čtvrtek 11. ledna do 9:00 (do tohoto dne a času je také možné případné storno/odhlášení, následně se Vaše příhlášení stává závazné - viz storno podmínky v rezervaci.)

Těšíme se na setkání.

S úctou, láskou a vděčností v srdci

Marci a Jana

S Janičkou jsem se potkala na krásném místě Kouzelných bylinek v Českém Krumlově. Slovo dalo slovo a tak jsem jí pozvala k nám do Mladé Boleslavi. Jsem ráda, že toto pozvání přijala a v listopadu přijela a my se tak mohli "vykoupat" v hudební lážni. Moc se těším na další setkání a osobní prožitek tentokrát malování se záměrem. Pár slov o Janičce, její cestě a tvoření, lásce k hudbě si můžete přečíst u příspěvku Hudební lázeň v aktualitách zde.