Relax jóga pro těhotné - pravidelné lekce

15.05.2023

Přiďte si období těhotenství užít s podobně naladěnými ženami. Naladit se na sebe a své miminko. Největší dar, který si můžete dát, je věnovat čas sami sobě a svému miminku - pokladu, co nosíte v sobě. Spokojená máma = spokojené dítě.

Lekce má snadný nenáročný průběh s pomalým a klidným cvičením. Začíná relaxací a přes průpravné cviky se přejde k jednoduchým ásanám, kdy se důraz klade na dech, správnost provedení. Součástí každé lekce je závěrečná relaxace.
Celý průběh lekce je přizpůsobený fyzickým potřebám nastavajících maminek. Během lekcí se naučíte, jak zhluboka dýchat a vědomě relaxovat. Seznámíte s různými typy dýchání a pozicemi, které následně můžete využít u porodu.

Na lekci je nutné se vždy předem přihlást zde.

Kdy:  každé pondělí v 18.45 (lekce vypasané od 18.5. do 26.6. 2023)
Kde: Komunitní centrum Klementinka, Tř. V. Klementa 601, Mladá Boleslav

Pomůcky na cvičení k dispozici zdarma na místě, z hygienických důvodů doporučujeme vlastní ručník na podložku, případně i deku.

Rezervace místa předem nutná, využíjte elektronickou rezervaci zde (není nutná registrace).

Kapacita míst omezena max. 10 osob.
Lekce se uskuteční při přihlášení minimálně 3 účastníků.

Cena: 200 Kč/osoba/lekce
Jednotlivé lekce je možné platit předem převodem na účet s připsáním částky nejpozději v den konání lekce, následně je možná platba na místě načtením QR kódu nebo v hotovosti.

POZOR! Pokud bude lekce stornována z nesplnění minimální kapacity či ze strany lektora, bude předplatiteli do systému ve stejné hodnotě nahrán kredit a uhradit tak bude možné další lekci, na kterou se přeplatitel přihlásí. Totéž platí za včasnou omluvu. Platba předem převodem na účet se nevrací, bude použita pro další rezervaci lekce.

Dále nabízíme možnost předplacení 5ti lekcí za zvýhodněnou cenu tj. 900 Kč/osoba/5 lekcí.

POZOR! Předplatné je třeba zaplatit předem převodem na účet před konáním první lekce, nebo QR kódem na lekci. Následně Vám bude nahrán do systému kredit, který budete postupně čerpat dle rezerovaných lekcí. Platnost kreditu je aktuálně do 30.6.2023. Cena za jednotlivou lekci na 180 Kč/osoba/lekce se změní po úhradě předplatného.

STORNO podmínky: Pokud se nemůžeš lekce zúčastnit, je třeba se včas odhlásit/lekci stornovat tj. do 8:00 v den konání lekce. V případě přihlášení bez registrace do systému stačí klinout na odkaz v potvrzovacím emailu. Neomluvené lekce, budou účtovány v plné výši/v případě předplatného se odečítá hodnota lekce z kreditu.

Nejčastější dotazy:

Proč cvičit jógu v období těhotenství?
Během lekcí se naučíte, jak zhluboka dýchat a vědomě relaxovat.Pravidelné cvičení jógy v průběhu těhotenství napomáhá ženě zůstat v dobré fyzické kondici a psychické pohodě. Dýchací techniky, které se během lekcí žena naučí, pomáhají také v přípravě na porod.Dalšími přínosy těhotenské jógy jsou: zlepšení spánku, snížení úzkosti a stresu, úleva od bolesti v dolní části zad, snížení nevolnosti, bolesti hlavy a dušnosti.

Kdy s jógou v těhotenství začít, kdy cvičit?
Budoucí maminky mohou začít s jógou kdykoliv v průběhu těhotenství a mohou s ní pokračovat až do porodu (pokud jste před otěhotněním jógu nikdy necvičila, je vhodné začít až po ukončeném 1. trimestru, tj. po 12tém týdnu těhotenství) vždy s ohledem na svůj zdravotní stav a doporučení lékaře. V případě zdravotních potíží konzultujte vždy vhodnost cvičení se svým lékařem a doporučuje se o nich informovat lektora.